Chcete poradit ? Napíšte nám:

WINFLEX

 

 

 

sa vyznačuje dvomi vlastnosťami podlahových krytín, na ktoré sa kladie najväčší dôraz: krásou a trvácnosťou. Tento druh podlahy je neuveriteľne odolný a zároveň nesie so sebou atraktívny dizajn, tvar, vzhľad i povrch. Dôsledne vyberané drevené dekory, dostupné v rôznych modeloch, dosahujú vysoký stupeň prírodného vzhľadu, spájajúc pritom najnovšie skúsenosti v oblasti technológie imitácie povrchu, textúry dreva aj povrchovej ochrany. Ruka v ruke sa spája krása, trvácnosť produktu, ale aj jednoduchú inštaláciu.

 

 

Produktová rada vinylových podláh WINFLEX je rozdelená do troch kolekcií:

 

 


HOME - podlaha pre domáce využitie. Vinylové dielce určené k celoplošnému lepeniu na rovný - znivelizovaný podklad. Prehľad dekorov nájdete po kliknutí na obrázok.

 


 

 

 

PRO - podlaha pre komerčné využitie. Podlaha vhodná predovšetkým pre nebytové priestory, vystavené vysokému zaťaženiu. Uplatnenie nájde najmä v obchodných centrách, administratívnych budovách a priestoroch, kde je kladený dôraz na vysokú odolnosť. Vinylové dielce určené k celoplošnému lepeniu na rovný - znivelizovaný podklad. Prehľad dekorov nájdete po kliknutí na obrázok.

 

 

 

 

 

PRO CLICK - podlaha vhodná predovšetkým pre bytové priestory. Vinylové dielce určené k inštalácii tzv. plávajúcim spôsobom na podložku z tvrdého extrudovaného polystyrénu na rovný - znivelizovaný podklad. Jedná sa o podlahu s jednoduchou inštaláciou, avšak pri dodržaní veľmi dôležitých podmienok a zásad. Podlaha je absolútne odolná voči vlhkosti a vode, takže je vhodná do všetkých bytových priestorov. Prehľad dekorov nájdete po kliknutí na obrázok.