Chcete poradit ? Napíšte nám:
pic
 

História firmy Henkel sa datuje až do roku 1876, keď zakladateľ firmy, mladý obchodník so záujmom o vedu, Fritz Henkel predal svoj prvý „Univerzálny prací prostriedok“ a „Univerzálny čistiaci prostriedok“ na báze kremičitanu. Spoločnosť postupne rozšírila svoj sortiment o telovú, vlasovú a profesionálnu kozmetiku a lepidlá pre spotrebiteľov i remeselníkov. V Slovenskej republike pôsobí spoločnosť Henkel Slovensko, spol. s r.o. od roku 1991. Henkel Slovensko na našom trhu ponúka produkty viac ako 50 značiek a zamestnáva približne 450 ľudí.

 

 

Oblasti pôsobnosti
 
Podlahové systémy Thomsit okrem vysokej úrovne jednotlivých produktov charakterizuje i systémovosť, teda ucelený program pre kompletné riešenie pokládky – od základného ošetrenia podkladov cez lepenie najrôznejších druhov krytín až po ich následnú údržbu.

 

 

Vyrovnávanie podláh
 
Vyrovnávacie hmoty sú v dnešnej dobe nepostrádateľnou súčasťou procesu sanácie podkladu pred položením podlahových krytín. Sortiment Thomsit ponúka celý rad samonivelizačných stierkových a vyrovnávacích hmôt na úpravu nasiakavých i nenasiakavých podkladov.

 

 

Renovácia podláh

Všetky kroky pre lokálne a kompletné renovácie existujúcich podláh je možné realizovať s materiálmi Thomsit.

 

 

Lepenie podlahových krytín

Podlahové krytiny, ktoré je možné prilepiť lepidlami Thomsit, zahŕňajú najrôznejšie materiály: drevo, textil, laminát, PVC, prírodné linoleum, kaučuk a ďalšie druhy.

 

 

Laky a oleje na parkety

Thomsit uviedol v roku 2002 na trh nový rad materiálov na tmelenie, lakovanie a ochranu drevených podláh a parkiet. Ide o základnú ponuku lakov na vodnej báze, parketových tmelov a dvojzložkových vrchných polyuretánových lakov, stále viac obľúbenejších olejov, čistiacich prostriedkov a rad ďalších produktov – teda kompletný systém, čo je prednosťou Thomsitu.

 

 

Ošetrovanie podlahových krytín

Katalóg Thomsit predstavuje kompletný rad čistiacich a ošetrujúcich prostriedkov PRO na čistenie a povrchovú ochranu najrôznejších druhov podlahových krytín – drevené parkety, korok, lamináty, prírodné linoleum, PVC, CV, kaučuk, keramická dlažba atď.

 

pic