Chcete poradit ? Napíšte nám:

Značka SANDE prevonia Váš interiér a vdýchne kus prírody do Vášho domova.

 

pic

 

Dvere dotvárajú Váš interiér. Sú chápané ako nábytok, ktorý plní aj funciu komunikačnú medzi miestnosťami.


Kvalita a precíznosť

Dvere SANDE sa vyrábajú s veľkou precíznosťou. O kvalitu sa starajú počítačom riadené stroje. Až potom remeselníckou prácou a odbornou inštaláciou dostávajú dvere konečnú podobu. Značka SANDE vo svojej precíznej výrobe dosahuje presné rozmerové parametre, ktoré oceníte po samotnej inštalácii dverí.


Prírodný materiál

Každé dvere SANDE v dýhovanom prevedení sú originálom vďaka jedinečnosti a hravosti prírody, ktorú môžete objaviť taktiež v umelých materiáloch, a v tom je značka sANDE výnimočná.


Individuálne riešenie

Široká škála značky SANDE ponúka moderné alebo tradičné, každopádne reprezentatívne a praktické modely. Značka SANDE je otvorená Vašim požiadavkám na tvar, vzhľad, konštrukciu, funkčnosť a bezpečnosť. Pri výbere je možné vychádzať z rôznych variant povrchových úprav - dýha z pravého dreva, masív, biely lak, CPL a dekor (fólia). Značka SANDE ponúka osobitý štýl a elegantný dizajn, ktorý nestretnete na každom kroku. Objavte individuálny prístup a variabilné riešenie, ktoré sa Vám jednoducho prispôsobí. Môžete si tak sčasti navrhnúť vlastný dizajn dverí pre Váš interiér.


Ekologická výroba

Výroba dodržiava globálne zásady ochrany životného prostredia. Výrobné postupy a využívanie ekologicky prijateľných materiálov spĺňajú najprísnejšie normy EÚ a prispievajú k obmedzovaniu nepriaznivých dopadov na životné prostredie.


Dôvera

Niekoľko rokov poctivej práce a dôvera zákazníkov je pre SANDE veľkou odmenou. Načúvanie želaniam a potrebám zákazníkov sú motivátormi k ďalšj práci. Značka SANDE dokáže uspokojiť aj tu najnáročnejšiu klientelu z radov developerov a architektov, ktorí kladú veľký dôraz na vysokú kvalitu pri realizácii nadštandardných zákaziek v komerčných projektoch (hotely, nákupné centrá, administratívne budovy), bytových, ale aj rodinných domoch. Referenie sú to, čo upevňuje dôveru.

 

 

 pic

 

 

 

pic

 

 

pic
 

 

pic