Chcete poradit ? Napíšte nám:

pic

 

 

CLIC-WALL® je najnovší systém obkladania stien od Unilin Decor. Tento systém zahŕňa 60 cm široké veľkoformátové ("od podlahy po strop") panely, ktoré sa montujú na MFD podpery, a nevyhnutné doplnky pre dokonalú konečnú úpravu. Patentovaný systém Uniclic®, ktorý bol vyvinutý spoločnosťou Unilin, umožňuje namontovať panely rýchlo a ľahko a bez viditeľných škár. Preto je CLIC-WALL® dobrou odpoveďou na dopyt spotrebiteľov na trvanlivé, vkusné a jednoduché varianty konečných úprav pre väčšie plochy stien alebo zvýraznenie plôch.

 

 

Táto kolekcia výrobkov CLIC-WALL® je k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov. Nakoľko sa jedná o bezšpárový spoj, vzory na seba dokonale nadväzujú. A čo viac, vzory sú tiež k dispozícii na doskách určených pre výrobu nábytku na mieru. Vrchná vrstva panelov je stálofarebná, odolná proti poškriabaniu a je i umývateľná, čo znamená, že je tiež neobyčajne jednoduchá na údržbu. Žiadna ďalšia konečná úprava alebo dočisťovanie nie sú nutné po ich inštalácii.

 

 

CLIC-WALL® je navyše citlivý aj k životnému prostrediu, pretože používa drevo, ktoré je označené nálepkou PEFC.

 

 

Toto všetko robí z CLIC-WALL® pravdepodobne ten najlepší systém obkladanie stien budúcnosti, pretože ľahko spĺňa dnešné estetické štandardy a kombinuje to s výnimočnou jednoduchosťou inštalácie.

 

 

 

Informácie o výrobku

 

Zloženie panelu

Unilin Clic-Wall® Panel sa skladá z troch vrstiev. Obe povrchovej vrstvy sú z dekoratívneho melamínového papiera. Stredná časť je tvorená MDF doskou. Každý panel má na jednej pozdĺžnej strane drážku a na druhej Perko (Uniclic® system).

 

 
pic
 
 
 

pic
  
 
 
Prednosti výrobku:
 
- estetický vzhľad bez špár vďaka unikátnemu zámkovému spoju Uniclic® 
- rýchla inštalácia - nie je potrebné už špárovať, brúsiť ani natierať
- odolné proti poškriabaniu
- jednoduchá údržba
- citlivé k životnému prostrediu: panely sú recyklovateľné ako ostatné drevné materiály
- stálofarebné - odolné proti ultrafialovému žiareniu
- odolné proti postriekaniu vodou a proti čistiacim prostriedkom
- hygienické
- nízky obsah formaldehydu
- po montáži je stena z panelov pripravená k okamžitému používaniu
- povrch príjemný na dotyk a zároveň odolný proti nárazom
 
 
 
 

pic
 
 
 
 
 
Inštalácia ClicWall
 
 

Ak Vás zaujíma systém inštalácie obkladových panelov CLIC-WALL® , pozrite si prosím nasledujúce video, ktoré Vám objasní a zodpovie prípadné otázky týkajúce sa odbornej inštalácie.  Dovoľujeme si pripomenúť, že inštaláciu obkladových panelov CLIC-WALL® odporúčame iba profesionálnym spoločnostiam a odborne školeným pracovníkom.


  
 
Viac informácii získate na našich telefónnych číslach, e-mailom alebo pri osobnej návšteve v našom showroom-e. Radi Vás privítame u nás v predajni, kde si môžete pozrieť kompletnú ponuku CLIC-WALL® . Tešíme sa na Vašu návštevu.

Aktuálne