Chcete poradit ? Napíšte nám:


pic
 

 


 

 
 

 

 

PRÍRODNÉ: ZDRAVÉ BÝVANIE

 

Dobré pre človeka a dobré pre drevo: slnečnicový olej, sójový olej, ľanový olej a olej z bodliaka sú základom našich náterov na drevo. Naše prírodné vosky sú povolené v potravinárskej oblasti, pigmenty sú vyčistené a bez škodlivých ťažkých kovov alebo znečistenia. Dobrú rozotierateľnosť zaisťuje dearomatizovaný benzín (dearomatizovaný - neobsahuje benzén). "Eko rozpúšťadlá", napr. pomarančové oleje, ktoré spôsobujú alergie, nie sú pri náteroch potrebné.

 

 

 

VÝDATNE: NAOZAJ ŠETRNÉ

 

nátery na drevo majú neobvykle vysoký podiel farebných pigmentov a oleja. Tým sú výdatnejšie a kryjú už s prvým alebo druhým náterom, a to bez základného náteru. Výsledok? - s jednou plechovkou náteru na drevo natriete približne dva krát toľko štvorcových metrov ako s bežnými farbami. Na prácu pritom postačuje namiesto bežných 12 hodín iba 4 hodiny, čo je rovnako veľmi dôležitý faktor.

 

 

 

RÝCHLO: BEZ PREBRUSOVANIA

 

Zabudnite na časovo náročné prebrusovanie. nátery na drevo možno kedykoľvek úplne ľahko renovovať. K tomu účelu nemusíte znovu natierať celú plochu. Pár ťahov štetcom na opravovanom mieste a máte hotovo.

 

 

 

TRVALO KRÁSNE

 

Drevo je organická látka. Jeho bunky, podobne ako bunky ľudskej kože, môžu pohlcovať vlhkosť a opäť ju odovzdávať. Drevo dýcha. Aby táto schopnosť zostala zachovaná, vyvinuli sme nátery na drevo, ktoré sú perfektne prispôsobené zvláštnym vlastnostiam dreva. nátery na drevo sú založené na prírodných olejoch a voskoch. Olej prenikne do dreva a chráni ho zvnútra. Vosk zas vytvorí elastický, priedušný povrch a chráni drevo zvonku. Drevo zostane trvalo krásne a elastické.

 

Laky v našom sortimente nenájdete, pretože uzatvárajú póry a majú sklon k praskaniu a odlupovaniu. Voda drevo zdrsňuje. Iba oleje a vosky dávajú drevu to, čo potrebuje.

 

 

 

DREVO A FARBA Z JEDNEJ RUKY

 

Profitujte z našej skúsenosti. História našej firmy začala pred viac ako 100 rokmi - najskôr ako drevospracujúci podnik. Už v roku 1960 sa vtedajší šéfovia rozčuľovali nad praskajúcimi a odlupujúcimi sa lakmi. Ich ctižiadostivosť vyvinúť lepší náter vyústila vo vlastné výskumné a vývojové oddelenie pre nátery na drevo a nakoniec v založenie podniku na výrobu farieb. Medzičasom sa stalo jedným z vedúcich závodov vyrábajúcich produkty z dreva pre oblasť bývania a záhrad. Ako jediný výrobca kompletizuje svoj reťazec zušľachťovania výrobkov farbami a povrchmi z vlastného vývoja a vlastnej produkcie.