Chcete poradit ? Napíšte nám:

pic                                                                                                  pic
 

 

  

Drevené podlahy nás sprevádzajú životom od pradávnych čias. Lahodia nielen nášmu oku, ale predovšetkým dotyku bosou nohou. Dnes máme príležitosť spríjemniť si svoje obydlia prírodným materiálom nielen v podobe drevených podláh, ale aj drevených tapiet. Áno, drevená tapeta Look´Likes je ďalším z doplnkov, ktorý zvyšuje exkluzivitu interiéru a dotvára celkový charakter miestnosti.

 

 

pic

 


Drevená tapeta Look´Likes je vyvinutá belgickou firmou DECOSPAN, ktorá má spomedzi všetkých spracovateľov dreva najbohatšie skúsenosti s drevenou dyhou.


Drevená tapeta Look´Likes je revolučným produktom tohto belgického gigantu. Umožňuje svojim budúcim majiteľom umiestniť drevo doslova do každého kúta domu. Materiál je ohybný v smere rastu vlákien vďaka špeciálnemu podkladu. Tým rozširuje svoje možnosti použitia aj napríklad na stĺpy kruhového priemeru. V jednom momente sa nám nepekná betónová alebo oceľová opacha v strede obývačky zmení na kus dreveného dizajnového doplnku. Interiér tak získa nielen na kráse, ale bude vyžarovať aj prirodzené teplo.

 

 


 

 

Dodajte tapetám vlastný vkus!


Look´Likes je dodávané bez povrchovej úpravy, čím znova máme možnosť prispôsobiť si povrch svojim požiadavkám. Dodatočná povrchová úprava môže byť napríklad v podobe laku, oleja alebo vosku. Použitím oleja alebo vosku bude štruktúra dreva zvýraznená a získame tak absolútne prirodzený vzhľad, príjemný ako na pohľad, tak aj na dotyk.


Bohaté možnosti výberu drevín! 

Technické parametre

 

pic


 
pic
 
 
Tapeta Look´Likes sa vyrába v rozmeroch 3050 x 600 mm.

Hrúbka drevenej dyhy je 0,4 až 0,6 mm.

Tá je nalepená na elastickom papieri so špeciálnymi vlastnosťami.

 

 

 


Inštalácia


Tapetu Look´Likes je schopný nainštalovať viac-menej každý tapetár so sklonom k precíznosti a profesionalite. Úspešnému výsledku predchádza dôkladná príprava podkladu, ktorý musí byť rovný, suchý a čistý. Túto oblasť sa neodporúča podceňovať. Dôkladná príprava a precízne nalepenie s originálnym lepidlom Decoglue sú veľkými predpokladmi pre jedinečný výsledok.