Chcete poradit ? Napíšte nám:

 

INTERIÉROVÉ DVERE - v roku 2011 naša spoločnosť zahrnula do svojho portfólia aj fóliované interiérové dvere, ktoré si isto nájdu svoje uplatnenie v mnohých domácnostiach.Spoločnosť P&P Slovakia s.r.o. doplnila svoj sortiment aj o interiérové dvere. Ide o rozsiahlu škálu dverí rôzneho dizajnu - od tradičného, cez rustikálne až po moderné, vo veľmi zaujímavých povrchových úpravách a materiáloch - od špeciálnej fólie, cez drevenú dyhu až po celosklenené. Na výber je množstvo variácií, čím dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Spoločným menovateľom všetkých nami ponúkaných a distribuovaných dverí a zárubní je až prekvapivo sympatická cena, ktorá osloví skutočne každého.

 

pic

 

 

Dôkazom toho, že ponuka dverí je naozaj bohatá, svedčí aj viac ako tri desiatky kolekcií s rôznymi modifikáciami a kombináciami.

 

 


 

pic

 
Kompletnú ponuku interiérových dverí a zárubní nájdete onedlho na našich webových stránkach alebo sa môžete priamo informovať v našej predajni, kde máme vystavených niekoľko exponátov. Súčasťou ponuky sú aj dverové kovania a kľučky, ktoré je možné zakúpiť priamo v našej predajni. Radi Vás privítame v našom showroom-e, kde Vám pomôžeme pri hľadaní správneho riešenia pre Váš interiér.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

pic

Aktuálne