Chcete poradit ? Napíšte nám:

 

KRONO ORIGINAL (LAMPERTSWALDE) - v rámci skvalitňovania našich služieb, v apríli tohto roka rozšírila naša spoločnosť ponuku laminátových podláh o obľúbenú značku pod názvom Krono Original. Široká ponuka zahŕňajúca najrozmanitejšie dekorové a rozmerové variácie, otvára dvere budúcim majiteľom pri výbere podlahy, ktorá sa najviac približuje predstavám a nárokom. 

 

 

 

 

Kronoflooring GmbH, Lampertswalde

 

 

Firma Kronoflooring GmbH bola založená v roku 2001 ako dcérska spoločnosť firmy Kronospan GmbH Lampertswalde a patrí medzi medzinárodne vedúcich výrobcov laminátových podláh, obkladových a stropných panelov.

 

Kronoflooring GmbH je dnes, so širokou paletou produktov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch, zastúpený celosvetovo v 80 krajinách sveta v DIY sektore, v špecializovaných obchodoch ako aj v ostatnom odbornom segmente. V Lampertswalde sa nachádza asi na 360.000m² najmodernejšie a najväčšie produkčné sídlo podniku.

 

Ten, kto je pred rozhodnutím, na akej podlahe chce v budúcnosti žiť, sa môže s dobrým svedomím rozhodnúť pre laminátové podlahy Krono Original. Prednosti sú zrejmé: štýlový dizajn, dlhodobá trvácnosť, vysoká odolnosť a jednoduchá údržba.

Laminátové podlahy sa nemusia obávať porovnania s ostatnými podlahovými krytinami – práve naopak: Technika výroby laminátových podláh silne napredovala a garantuje štýlovo istú kvalitu , ktorú je možné vidieť. Laminátová podlaha spája množstvo predností, ktoré Vám sotva môže ponúknuť iná podlahová krytina.

 

 

Kompletnú ponuku laminátových podláh KRONO ORIGINAL z materskej fabriky v Lampertswalde (Nemecko) nájdete na našich stránkach po kliknutí myšou na obrázok nižšie. Radi Vás privítame v našej predajni, kde máte možnosť vybrať si zo širokého sortimentu laminátových podláh KRONO ORIGINAL.

 

 


pic

 
 
 
 
 
Ak máte vzťah k originálom, podlahy Krono Original sú tou správnou voľbou s garanciou o pôvode, ktorým je materská fabrika v nemeckom Lampertswalde.
S podlahami Krono Original nestúpite vedľa.....
 
 
pic

Aktuálne