Chcete poradit ? Napíšte nám:
 
 

WINFLEX - VINYL, AKO SA PATRÍ

Vinylové podlahy v dnešnom období zažívajú obrodu v pravom slova zmysle. Pojem "vinylová podlaha" stretávame v podlahárskom svete čoraz častejšie. Pri tejto príležitosti aj naša spoločnosť rozširuje ponuku kvalitných vinylových podláh o novú kolekciu WINFLEX, ktorá je schopná uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov pri dodržaní "rozumnej ceny". Kolekcia vinylových podláh WINFLEX je zložená z troch zmysluplne rozdelených podkolekcií...Vlajkovou loďou a zároveň nosnou kolekciou je podlaha WINFLEX PRO CLICK, krorá svojou konštrukciou umožňuje konečnému spotrebiteľovi nainštalovať si podlahu svojpomocne. Stačí k tomu naozaj málo: "iba" dokonale rovná (znivelizovaná) podlaha a podložka vhodná pre inštaláciu vinylových dielcov. Podlaha WINFLEX PRO CLICK je skutočne tou najideálnejšou voľbou pre interiéry, kde je kladený dôraz na odolnosť voči oderu, vode-odolnosť a atraktivitu prírodného vzhľadu.

Napriek mnohým veľkolepým výhodám a prekrásnym dekorom s prírodným charakterom, podlahové dielce WINFLEX si zachovávajú status podlahovej krytiny, ktorá je z finančného hľadiska dostupná skutočne širokej verejnosti a tešiť sa z nej môže naozaj každý.

 
pic
 
 
 
 
 
Produktový rad WINFLEX je doplnený aj celoplošne lepenými dielcami v dvoch kategóriách: "Home" a "Pro", pričom kolekcia Home je určená pre bytovú výstavbu a rodinné domy a kolekcia Pro je na oplátku vhodná pre vysoko zaťažené priestory, akými sú napríklad letiskové haly,výrobné haly a podobne....
 
 

Kolekcia PRO:
 
pic

Aktuálne