Chcete poradit ? Napíšte nám:
 
 

LIVYN - ABSOLÚTNA NOVINKA OD QUICK STEP® - Quick-Step je už dlho dôležitou inovatívnou značkou určujúcou trend. Po laminátových podlahách a drevených parketách prichádza špecialista na podlahy znovu s dokonalými podlahovými radami vrchných podlahových dosiek: Livyn.pic

  
Prečo je Quick-Step Livyn jedinečným riešením? 

 

Vinylové podlahy s maximálnou odolnosťou proti poškriabaniu sú 100% vodotesné! Kúpeľne a kuchyne s dreveným vzhľadom? S podlahami Quick-Step Livyn žiadny problém. Vďaka elegantnému formátu dosiek, unikátnym dekorom, vhodným povrchovým štruktúram a inovatívnemu spracovaniu hrán sa dizajn dreva optimálne presadí. 

Nové podlahy Quick-Step vytvárajú teplú atmosféru a priamo vyzývajú k tomu, aby ste po nich chodili bosí. Vďaka tomu, že pohlcujú hluk, si okrem toho môžete užívať svoju novú podlahu úplne v kľude. 

Výsledkom je kolekcia komfortných podláh na špičkovej úrovni s premysleným a vyváženým farebným riešením v jednotlivých dizajnoch, štruktúrou zdôrazňujúcou charakter dosiek a drážkami zvýrazňujúcimi formát dosiek a posilňujúcimi požadovaný vzhľad dreveného dekóru. Podlahy sa vyrábajú v širokej škále 15 dizajnov, z ktorých si každý môže vybrať podľa svojej chuti, farebnosti a dreviny.

 
 
 

pic                                            pic
 
 
 

Prečo podlahu Quick-Step Livyn?

 

- Odolná proti oderu a maximálne odolná proti opotrebovaniu. Táto podlaha aj nárazom.

- 100 % vode odolná. Livyn je rada vyrobená z plastu, a je preto 100% vode odolná. Podlahy Livyn sú vhodné aj pre kúpeľne a  kuchyne.  

- Pohodlná. Výrobky Livyn dávajú pocit nielen pohodlnej a teplej podlahy, ale sú príjemné aj na chôdzu  bosými nohami! 

- Zvukotesná. Pri kontakte s podlahou pri chôdzi Vás neobťažujú nepríjemné zvuky. To poskytuje komfort tichej chôdze po podlahe. 

- Odpudzuje prach a nečistoty, je antibakteriálna a vyžaduje nenáročnú údržbu. Podlaha Livyn má celkom uzavretý  povrch a je opatrená PU fóliou, ktorá neprepúšťa nečistoty a škvrny. Káva, ovocné šťavy alebo marmeláda: to všetko sa dá zotrieť  a nezanecháva stopy. Na údržbu podlahy môžete používať našu sadu produktov určených pre údržbu nami ponúkaných podláh, ktorých použitie je veľmi jednoduché. Sadu tvorí držiak mopu s nastaviteľnou rúčkou, pracia utierka z mikrovlákna a čistiaci prostriedok Quick-Step Clean. 

- Podlaha Livyn je dobrým vodičom tepla, a preto je ideálna  pre  podlahové kúrenie alebo chladenie.


- 100% zhodné riešenie. Pre každú podlahu Livyn má Quick-Step lišty s vhodnou štruktúrou dreva. Rovnako farba a stupeň lesku líšt sú celkom zladené s podlahovými dielmi. Lišty Livyn sú rovnako ako podlahové diely vode odolné a majú ochrannú vrstvu proti poškriabaniu. 


- Vynikajúce riešenie pre renováciu. Podlahy Livyn sú tenké, majú hrúbku 2–4 mm a sú taktiež poddajné, takže ich môžete bez problémov nainštalovať na existujúcu podlahu s hladkou podlahovou krytinou. Tak ušetríte veľa času, prachu a práce s odstraňovaním starej  podlahy. 

 

 

 

pic                                            pic

 

 

 

Kompletnú ponuku vinylových podláh LIVYN nájdete na našich stránkach, prípadne neváhajte nás navštíviť v našom showroom-e a pozrieť si naživo úžasnú kolekciu s prekrásnymi dekormi, ktoré na pohľad v skutku nerozoznáte od skutočného dreva.

Aktuálne