Chcete poradit ? Napíšte nám:
 
 

SOLID PLUS - EXTRÉMNY LAMINÁT   -   laminátové podlahy sa vo všeobecnosti považujú za odolné podlahy, ktoré sú s malými výnimkami vhodné prakticky do všetkých miestností a priestorov v našich domácnostiach. Laminátové podlahy sa čoraz viac tešia obľube aj v komerčných priestoroch, kde je kladený veľký dôraz na odolnosť proti oderu. Sú však všetky vhodné do komerčných priestorov... ? 

 

 

 

 

Kancelárie, vstupné haly a chodby v administratívnych budovách, nákupné centrá, obchody, výrobné haly, sklady a mnohé ďalšie... To všetko patrí medzi komerčné priestory, kde je na pevnosť a tvrdosť podlahy kladený veľký dôraz. Podlaha je intenzívne namáhaná nielen z pohľadu tlaku, ale predovšetkým z pohľadu oderuvzdornosti. Z toho dôvodu, ak je požiadavka na laminátové podlahy, je bezpodmienečne nutné počítať s podlahou, ktorá vyhovuje uvedeným požiadavkám. Laminátových podláh určených pre "bežnú bytovú záťaž" je v skutku mnoho. Ale ponuka vysoko odolného laminátu je oveľa užšia. Je iba zopár výrobcov, ktorí majú vo svojej ponuke podlahy, ktoré nielen "papierovo", ale aj na základe skúseností naozaj v skúške záťaže uspejú.

 
 

pic                    pic
 
Dekor 619 - Dub Sardinia
 
 
 


Kolekcia SOLID PLUS je tým najlepším, čo môžete z produkcie Alsafloor očakávať. Efekt MAT/LESK - kombináciou matného povrchu a lesklých častí v kartáčovanej štruktúre vzniká podlaha s hlbšou priestorovou štruktúrou. Kolekcia SOLID PLUS prezentuje 4 veľmi zaujímavé dekory s prekrásnou farebnou rozmanitosťou, štruktúrou, zvýrazneným kartáčovaním technológiou HELIOCHROME. Podlaha je chránená voskovaním a odolná proti vnikaniu vlhkosti do špár. 4-stranná "V-drážka" umocňuje pocit drevenej palubovej podlahy. A teraz to najlepšie - záťažová trieda kolekcie SOLID PLUS je AC5/33 a hrúbka podlahy je neuveriteľných 12 milimetrov ! Je to skutočne robustná laminátová podlaha, ktorá je pripravená splniť Vaše vysoké nároky, kladené na podlahu. 

pic                                                                pic

 

Podrobnejšie informácie o kolekcii SOLID PLUS nájdete na našej stránke, prípadne sa informujte na našich telefónnych číslach. Podlahu vo podobe veľkých vzoriek je možné vidieť "naživo" v našom showroom-e, prípadne u nášho predajcu v blízkosti Vášho bydliska (predajné miesta).


Aktuálne